wtorek, 23 sierpień 2022 17:09

Czarne wesele: na czym polega ślub astralny?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
czarne wesele czarne wesele Zdjęcie dodane przez cottonbro: https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/halloween-swiatlo-swiecy-horror-ciemnosc-5435271/

Relacja, w której brakuje uczucia lub nieodwzajemniona miłość – kłopoty sercowe nie zawsze można łatwo rozwiązać. Nie zawsze też masz wpływ na to, jak potoczy się Twoje życie miłosne.

A gdyby tak dokonać niemożliwego i odnaleźć wymarzonego partnera, który kocha i potrafi to okazać? Magia miłosna zna różne sposoby na szczęście w miłości: od bezpiecznej białej magii po mroczniejsze rytuały miłosne takie jak spętanie czy czarne wesele. Jedne stwarzają możliwości, drugie wymagają poddania się wywołanym emocjom. Chcesz wiedzieć, czy warto zdecydować się na wsparcie wróżki? Sprawdź, na czym polega rytuał miłosny i jakie są efekty czarnego wesela.

Czarne wesele, czyli rytuał miłosny, który zmieni Twoje życie

Każdy rytuał miłosny może całkowicie odmienić losy człowieka. Nie ma znaczenia, czy jest to biała, czy czarna magia – ważne, aby obrzęd został odpowiednio dobrany do potrzeb osoby zamawiającej. Tylko taki rytuał będzie miał szanse powodzenia, dlatego wizyta u wróżki powinna być starannie przemyślana tak samo jak konsekwencje podjętej decyzji.

W naszej świadomości magiczne rytuały mają szczególne miejsce. Są czymś nieodkrytym, czego nie sposób okiełznać. To pierwotna siła, o której nie można zapominać: igranie z losem może być niebezpieczne, dlatego wsparcie doświadczonej wróżki jest niezbędne. To ona będzie łącznikiem pomiędzy tobą a światem nadprzyrodzonym pozwalając uzyskać wsparcie od bytów otaczających każdego z nas. W przypadku czarnej magii są to siły nieprzyjazne człowiekowi, o czym lepiej pamiętać. Ich pomoc bywa bardzo przydatna, jednak wszystko ma swoją cenę, którą możesz zapłacić nawet kilka lat od wykonania rytuału.

Czarne wesele z https://magiczne-rytualy.pl/2022/07/05/czarne-wesele-jak-rytual-milosny-odmieni-twoj-los/ poprzez połączenie energetyczne umożliwia nawiązanie porozumienia z wybraną osobą. Najlepiej, aby był to ktoś, z kim nie łączy cię żadna więź emocjonalna. Ułatwi to stworzenie sztucznej więzi stanowiącej fundament waszej przyszłej relacji. Ten rytuał miłosny bywa przydatny także wtedy, gdy jesteście już w związku, ale brakuje w nim uczuć albo partner wdaje się w romanse. Ślub astralny pomoże zacieśnić więzi usuwając wszystkie przeszkody, które dotąd stały na waszej drodze.

Czy czarne wesele ma skutki uboczne?

Czarne wesele to rytuał miłosny, którego celem jest połączenie na poziomie astralnym. Oznacza to, że nawiązana więź obecna będzie nie tylko w obecnym, ale również i w przyszłym wcieleniu. Warto pamiętać, że węzeł będzie miał permanentne miejsce na nici astralnej, która łączy ciało i duszę. To połączenie, którego nie sposób zerwać, więc zakończenie związku jest praktycznie niemożliwe. Z tego powodu ten magiczny rytuał stał się popularny wśród osób pragnących naprawić konflikty z poprzedniego wcielenia oraz tych dążących do zatrzymania przy sobie partnera. Jednak czarne wesele równie dobrze sprawdza się jako wzmocnienie już i tak silnej relacji.

Czarna magia zawdzięcza skuteczność rytuału nieprzyjaznym bytom. Mroczne siły to szansa na uporanie się z samotnością, ale wybór rytuału nie powinien mieć miejsca pod wpływem emocji. Najlepiej kierować się wskazówkami, które ma dla ciebie wróżka – być może na początek wystarczy rytuał miłosny na konkretną osobę albo urok na trudne przypadki, czyli rytuał egipski? Spętanie miłosne i czarne wesele zawsze możesz zostawić sobie na sam koniec, kiedy inne metody szukania szczęścia w miłości będą nieskuteczne. Dzięki temu poznasz swoje potrzeby i przyczyny dotychczasowych niepowodzeń, co doda ci pewności siebie i ułatwi stawienie im czoła. A jeśli wróżka nie znajdzie przeciwwskazań (złe intencje, brak podatności na działania energetyczne itp.), ślub astralny pozwoli ci scementować więź z wybraną osobą.

Czarna magia a działanie rytuału

Siła sprawcza czarnej magii wynika z działania mrocznych bytów. Ich energia umożliwia przywiązanie do siebie drugiego człowieka, nawet jeśli dotąd nie odwzajemniał on twoich uczuć. Musisz jednak wiedzieć, że czarnomagiczne rytuały miłosne takie jak rytuał spętania i czarne wesele mają skutki uboczne.

Efekty rytuału z https://magiczne-rytualy.pl/ potrafią zachwycić: pojawia się zainteresowania oraz pociąg psychiczny i fizyczny. Twój wybranek zaczyna zwracać na ciebie uwagę, chce rozmawiać i wspólnie spędzać czas, a chęć bliskości z czasem jedynie narasta. Mimo to gdzieś w głębi serca możesz mieć uczucie, że coś jest nie tak, bo przecież ukochana osoba nie przyszła do ciebie z własnej woli – została do tego nakłoniona, a magia miłosna nie dała jej wyboru. Nie zawsze będzie to problemem, jednak może zdarzyć się, że sztuczne początki relacji negatywnie wpłyną na jej przyszłość, więc warto mieć to na uwadze wybierając czarne wesele. Co do zasady, ten rytuał miłosny w wykonaniu doświadczonej wróżki jest raczej bezpieczny bazując na przekazie energetycznym wypełnionym pozytywnymi emocjami. Problematyczna może być jego nierozerwalność: efekty czarnego wesela będziesz odczuwał przez całe życie.

Więcej w tej kategorii: Wstań wyspana i zrelaksowana »