poniedziałek, 01 kwiecień 2024 16:08

Nowoczesny oddział kardiologii i chorób wewnętrznych w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
oddział kardiologii i chorób wewnętrznych w Krakowie oddział kardiologii i chorób wewnętrznych w Krakowie fot: pixabay

Szpital im. Ludwika Rydygiera w Krakowie zakończył remont Oddziału Kardiologii i Chorób Wewnętrznych, inwestując 9 mln zł w modernizację. To pierwsza taka modernizacja od czasu powstania tego oddziału prawie 30 lat temu.

 

Komfort i bezpieczeństwo pacjentów

W ramach remontu wprowadzono liczne ulepszenia mające na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa pacjentów. Utworzono dwuosobowe sale z własnymi łazienkami, wydzielono sale izolacyjne oraz zwiększono liczbę stanowisk nadzoru kardiologicznego. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny został dostosowany do najwyższych standardów medycznych, co pozwoli lekarzom na skuteczniejsze i bardziej precyzyjne działania w leczeniu pacjentów.

Innowacyjne wyposażenie

Oddział został wzbogacony o nowoczesne łóżka intensywnej terapii, defibrylatory, holtery EKG, aparaty echokardiograficzne, kardiostymulatory zewnętrzne oraz wiele innych niezbędnych urządzeń medycznych. Dzięki temu personel medyczny będzie mógł świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pacjentom kompleksową opiekę na najwyższym poziomie.

Inwestycja w zdrowie

Remont Oddziału Kardiologii i Chorób Wewnętrznych w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie to ważna inwestycja w zdrowie mieszkańców Krakowa i okolic. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i zmodernizowanym pomieszczeniom pacjenci otrzymają lepszą opiekę, a personel medyczny będzie mógł efektywniej leczyć i diagnozować schorzenia serca i układu krążenia.