wtorek, 09 lipiec 2024 09:02

Zaginione dzieci w Zakopanem bezpiecznie odnalezione

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zaginione dzieci w Zakopanem Zaginione dzieci w Zakopanem Zdjęcie redakcyjne

Troje małych dzieci zniknęło z podwórka w Zakopanem, co spowodowało alarm rodziców i mobilizację policji. Dzięki szybkiej interwencji i szeroko zakrojonym poszukiwaniom, dzieci zostały odnalezione całe i zdrowe.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy i gdzie zaginęły dzieci w Zakopanem?
  • Jakie działania podjęła policja po zgłoszeniu zaginięcia dzieci?
  • Jakie były rysopisy zaginionych dzieci?
  • Jak zakończyła się akcja poszukiwawcza?
  • Co zalecają rodzice i policja po tym zdarzeniu?

Zniknięcie dzieci

Policja w Zakopanem otrzymała zgłoszenie od jednego z rodziców, który poinformował, że od dwóch godzin nie może odnaleźć swoich dzieci. Dziewczynka i dwóch chłopców w wieku 8, 7 i 6 lat bawili się przed domem w górnej części Zakopanego, po czym nagle zniknęli.

Szybka mobilizacja

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano funkcjonariuszy wspierających tatrzańskich policjantów w okresie wakacyjnym. Policjanci ustalili rysopisy zaginionych dzieci oraz ich ubiór, a kolejne załogi policyjne dołączały do poszukiwań.

Szczęśliwy finał

Podczas akcji poszukiwawczej, jeden z patroli zauważył troje chowających się przed radiowozem dzieci. Szybko okazało się, że to poszukiwane dzieci. Na szczęście nic im się nie stało i nie były w tym czasie przez nikogo zaczepiane. Dzieci zostały bezpiecznie przekazane rodzicom.

Dzięki szybkiej reakcji rodziców i sprawnej akcji policyjnej, zaginięcie dzieci w Zakopanem zakończyło się szczęśliwie. Rodzice i policja apelują o większą ostrożność i nadzór nad dziećmi, szczególnie w okresie wakacyjnym.

źródlo: tvn24.pl