poniedziałek, 03 październik 2022 10:32

Chcesz zostać zauważonym?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pixabay pixabay

Bilbordy, podświetlane banery, czy kasetony reklamowe znacznych rozmiarów to standard w branży sprzedaży. Niemniej jednak, bilbord bilbordowi nierówny. Liczy się nie tylko projekt reklamy: atrakcyjny, kontrowersyjny, wzbudzający emocje.

Tak samo jak treść, ważna jest forma. Owszem, dużą reklamę nie sposób pominąć, trudniej jednak ją zapamiętać. Żyjąc w społeczeństwie dosłownie bombardowanym przez reklamę na każdym kroku, przywykliśmy do niej i nauczyliśmy się ją ignorować. W dzisiejszych czasach, coraz trudniej zrobić Co zrobić, by Twoja reklama zapadła odbiorcy w pamięć? Przede wszystkim należy umieścić ją tam, gdzie zobaczy ją przedstawiciel grupy docelowej, na której Ci zależy.

Sprawdź ofertę

Skoro zdecydowałeś się już na reklamę sporych rozmiarów, warto przejrzeć ofertę drukarni. Tanie wydruki wielkoformatowe nie należą do łatwo dostępnych, dobrze więc zorientować kto i co ma do zaoferowania. Ważne, by reklama została wykonana z odpowiedniego materiału. Dzięki temu jest odporna na działanie zjawisk atmosferycznych (deszcz, słońce, wiatr) i dłużej zachowuje kolor. Barwa w przypadku reklamy, ma dość istotne znaczenie. Możesz również skorzystać z kasetonu podświetlanego. Sprawi on, że Twoja reklama będzie widoczna również nocą.

Nowoczesna technologia

Technikami, w których obecnie wykonuje się wydruki wielkiego formatu są technologia lateksowa, solwentowa i eko-solwentowa. Każda z nich polega na użyciu odpowiednio trwałych tuszów, co zapewnia żywe kolory nawet po długim okresie użytkowania reklamy. Dzięki temu Twój baner nadal będzie zachwycał intensywnością kolorów. ,,Sprane’’, niewyraźne pigmenty, to nie to problem, który dotyczy innych, nie Ciebie! Zastosowanie powyższych technologii daje bowiem gwarancję na atrakcyjną, cieszącą oko kolorem reklamę nawet do 5 lat od momentu powieszenia wydruku. Tusze te produkowane są na bazie wody, nie szkodzą więc ani zdrowiu człowieka, ani środowisku.

Jak długo czekamy na wykonanie zamówienia? Wszystko zależy od tego, czy kontaktujemy się z agencją reklamową w sprawie samego wydruku, czy realizacji zamówienia od A do Z, tj. zaprojektowania reklamy od postaw. Na sam wydruk czeka się od 2-3 dni roboczych. Jeśli jednak Ci się śpieszy, warto zapytać, czy nie ma możliwości na szybszą realizację zamówienia. Gwarantujemy, że pracownicy zrobią wszystko, co w ich mocy, byś otrzymał gotowy wydruk na czas.

 • Ślub w Boże Ciało- połączenie tradycji i duchowej więzi
  Ślub w Boże Ciało- połączenie tradycji i duchowej więzi

  Jeśli zastanawiasz się nad organizacja swojego wesela w święto Bożego Ciała,warto rozważyć kilka ważnych kwestii. Boże Ciało to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu liturgicznym, szczególnie celebrowane przez katolików. Łączy w sobie nie tylko wyjątkową duchowa atmosferę, ale także bogatą tradycję.

  Dlaczego warto rozważyć wybór tego dnia na najważniejszą chwilę w życiu? Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć organizację ślubu w Boże Ciało.

  Written on środa, 20 wrzesień 2023 16:07
 • Materac dla Dwojga 180x200 - komfortowy Sen i Przestrzeń, na Którą Zasługujecie
  Materac dla Dwojga 180x200 - komfortowy Sen i Przestrzeń, na Którą Zasługujecie

  Sen jest nieodłącznym elementem naszego życia, a jakość naszego snu wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Dla par wspólny sen to nie tylko okazja do spędzania czasu razem, ale także szansa na budowanie więzi. Wybierając materac dla dwojga o wymiarach 180x200, inwestujemy w komfortowy sen, który przekłada się na jakość naszego życia. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego taki materac jest kluczowy dla zapewnienia sobie dużego i komfortowego snu.

  Written on wtorek, 12 wrzesień 2023 14:47
 • Adwokat w Szczecinie - jak funkcjonuje kancelaria adwokacka?
  Adwokat w Szczecinie - jak funkcjonuje kancelaria adwokacka?

  Rozważasz rozwód, starasz się o pełnię władzy rodzicielskiej, lub chcesz uzyskać alimenty od byłego partnera? Dowiedz się, kiedy adwokat może zapewnić wsparcie prawne. Czy interesuje cię odszkodowanie za poniesioną szkodę, zadośćuczynienie, alimenty, czy też podział majątku? Bez względu na Twoją sytuację, istnieje miejsce, w którym możesz skorzystać z pomocy prawnika.

  Written on piątek, 08 wrzesień 2023 10:45
 • Wybór ubezpieczenia dla wspólnoty mieszkaniowej - na co zwrócić szczególną uwagę?
  Wybór ubezpieczenia dla wspólnoty mieszkaniowej - na co zwrócić szczególną uwagę?

  Wspólnoty mieszkaniowe są jak małe społeczności, które muszą dbać o swoje interesy i bezpieczeństwo. Jednym z kluczowych aspektów jest odpowiednie ubezpieczenie, które chroni wspólnotę i jej mieszkańców przed nieprzewidywalnymi wydarzeniami. W tym artykule omówimy, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia dla wspólnoty mieszkaniowej, abyście mogli cieszyć się spokojnym życiem bez zbędnych stresów.

  Written on środa, 06 wrzesień 2023 14:18
 • Techniki i metody zagęszczania gruntu - klucz do trwałości konstrukcji
  Techniki i metody zagęszczania gruntu - klucz do trwałości konstrukcji

  Każdy projekt budowlany zaczyna się od solidnych fundamentów. Jednym z najważniejszych elementów zapewniających trwałość konstrukcji jest właściwie zagęszczony grunt. Ale jakie techniki i metody są wykorzystywane w tym procesie? Przyjrzyjmy się bliżej.

  Written on piątek, 25 sierpień 2023 16:30