poniedziałek, 03 październik 2022 10:32

Chcesz zostać zauważonym?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pixabay pixabay

Bilbordy, podświetlane banery, czy kasetony reklamowe znacznych rozmiarów to standard w branży sprzedaży. Niemniej jednak, bilbord bilbordowi nierówny. Liczy się nie tylko projekt reklamy: atrakcyjny, kontrowersyjny, wzbudzający emocje.

Tak samo jak treść, ważna jest forma. Owszem, dużą reklamę nie sposób pominąć, trudniej jednak ją zapamiętać. Żyjąc w społeczeństwie dosłownie bombardowanym przez reklamę na każdym kroku, przywykliśmy do niej i nauczyliśmy się ją ignorować. W dzisiejszych czasach, coraz trudniej zrobić Co zrobić, by Twoja reklama zapadła odbiorcy w pamięć? Przede wszystkim należy umieścić ją tam, gdzie zobaczy ją przedstawiciel grupy docelowej, na której Ci zależy.

Sprawdź ofertę

Skoro zdecydowałeś się już na reklamę sporych rozmiarów, warto przejrzeć ofertę drukarni. Tanie wydruki wielkoformatowe nie należą do łatwo dostępnych, dobrze więc zorientować kto i co ma do zaoferowania. Ważne, by reklama została wykonana z odpowiedniego materiału. Dzięki temu jest odporna na działanie zjawisk atmosferycznych (deszcz, słońce, wiatr) i dłużej zachowuje kolor. Barwa w przypadku reklamy, ma dość istotne znaczenie. Możesz również skorzystać z kasetonu podświetlanego. Sprawi on, że Twoja reklama będzie widoczna również nocą.

Nowoczesna technologia

Technikami, w których obecnie wykonuje się wydruki wielkiego formatu są technologia lateksowa, solwentowa i eko-solwentowa. Każda z nich polega na użyciu odpowiednio trwałych tuszów, co zapewnia żywe kolory nawet po długim okresie użytkowania reklamy. Dzięki temu Twój baner nadal będzie zachwycał intensywnością kolorów. ,,Sprane’’, niewyraźne pigmenty, to nie to problem, który dotyczy innych, nie Ciebie! Zastosowanie powyższych technologii daje bowiem gwarancję na atrakcyjną, cieszącą oko kolorem reklamę nawet do 5 lat od momentu powieszenia wydruku. Tusze te produkowane są na bazie wody, nie szkodzą więc ani zdrowiu człowieka, ani środowisku.

Jak długo czekamy na wykonanie zamówienia? Wszystko zależy od tego, czy kontaktujemy się z agencją reklamową w sprawie samego wydruku, czy realizacji zamówienia od A do Z, tj. zaprojektowania reklamy od postaw. Na sam wydruk czeka się od 2-3 dni roboczych. Jeśli jednak Ci się śpieszy, warto zapytać, czy nie ma możliwości na szybszą realizację zamówienia. Gwarantujemy, że pracownicy zrobią wszystko, co w ich mocy, byś otrzymał gotowy wydruk na czas.