poniedziałek, 03 październik 2022 10:32

Chcesz zostać zauważonym?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
pixabay pixabay

Bilbordy, podświetlane banery, czy kasetony reklamowe znacznych rozmiarów to standard w branży sprzedaży. Niemniej jednak, bilbord bilbordowi nierówny. Liczy się nie tylko projekt reklamy: atrakcyjny, kontrowersyjny, wzbudzający emocje.

Tak samo jak treść, ważna jest forma. Owszem, dużą reklamę nie sposób pominąć, trudniej jednak ją zapamiętać. Żyjąc w społeczeństwie dosłownie bombardowanym przez reklamę na każdym kroku, przywykliśmy do niej i nauczyliśmy się ją ignorować. W dzisiejszych czasach, coraz trudniej zrobić Co zrobić, by Twoja reklama zapadła odbiorcy w pamięć? Przede wszystkim należy umieścić ją tam, gdzie zobaczy ją przedstawiciel grupy docelowej, na której Ci zależy.

Sprawdź ofertę

Skoro zdecydowałeś się już na reklamę sporych rozmiarów, warto przejrzeć ofertę drukarni. Tanie wydruki wielkoformatowe nie należą do łatwo dostępnych, dobrze więc zorientować kto i co ma do zaoferowania. Ważne, by reklama została wykonana z odpowiedniego materiału. Dzięki temu jest odporna na działanie zjawisk atmosferycznych (deszcz, słońce, wiatr) i dłużej zachowuje kolor. Barwa w przypadku reklamy, ma dość istotne znaczenie. Możesz również skorzystać z kasetonu podświetlanego. Sprawi on, że Twoja reklama będzie widoczna również nocą.

Nowoczesna technologia

Technikami, w których obecnie wykonuje się wydruki wielkiego formatu są technologia lateksowa, solwentowa i eko-solwentowa. Każda z nich polega na użyciu odpowiednio trwałych tuszów, co zapewnia żywe kolory nawet po długim okresie użytkowania reklamy. Dzięki temu Twój baner nadal będzie zachwycał intensywnością kolorów. ,,Sprane’’, niewyraźne pigmenty, to nie to problem, który dotyczy innych, nie Ciebie! Zastosowanie powyższych technologii daje bowiem gwarancję na atrakcyjną, cieszącą oko kolorem reklamę nawet do 5 lat od momentu powieszenia wydruku. Tusze te produkowane są na bazie wody, nie szkodzą więc ani zdrowiu człowieka, ani środowisku.

Jak długo czekamy na wykonanie zamówienia? Wszystko zależy od tego, czy kontaktujemy się z agencją reklamową w sprawie samego wydruku, czy realizacji zamówienia od A do Z, tj. zaprojektowania reklamy od postaw. Na sam wydruk czeka się od 2-3 dni roboczych. Jeśli jednak Ci się śpieszy, warto zapytać, czy nie ma możliwości na szybszą realizację zamówienia. Gwarantujemy, że pracownicy zrobią wszystko, co w ich mocy, byś otrzymał gotowy wydruk na czas.

Więcej w tej kategorii: « Nowoczesne rozwiązania w biznesie
 • Jakie są największe banki w Afryce?
  Jakie są największe banki w Afryce?

  Afryka to kontynent o zróżnicowanej gospodarce i infrastrukturze finansowej. Jednak w ciągu ostatnich lat banki w Afryce zaczęły odgrywać coraz większą rolę w globalnym systemie finansowym. W tym artykule przyjrzymy się największym bankom w Afryce i ich roli w rozwoju gospodarczym kontynentu.

  Written on piątek, 31 marzec 2023 06:26
 • Poznaj triki sprzedawców. Zapachami zachęcają do większych zakupów
  Poznaj triki sprzedawców. Zapachami zachęcają do większych zakupów

  Aromat ogórka powoduje, że przestrzeń wydaje nam się większa. Natomiast czekolada, cynamon, chleb, wanilia i karmel wprowadzają przyjemną, niemal domową atmosferę, zachęcają do większych zakupów. Jakie jeszcze triki stosują sprzedawcy?

  Written on środa, 29 marzec 2023 15:20
 • Jakie materiały reklamowe możesz zamówić w agencji?
  Jakie materiały reklamowe możesz zamówić w agencji?

  Na rynku istnieje bardzo dużo agencji reklamowych, które posiadają szeroką ofertę różnych form promocji firmy. Może to być reklama zewnętrzna, kampania w internecie lub w prasie czy w radiu. Co tak naprawdę może przygotować agencja reklamowa?

  Written on środa, 29 marzec 2023 15:10
 • Materac kieszeniowy oparty na wygodnej sprężynie
  Materac kieszeniowy oparty na wygodnej sprężynie

  Przyglądając się budowie materaca można zauważyć, że poza samą powierzchnią różnią się między sobą rodzajem rdzenia. Nie każdy materac oparty jest o konstrukcję sprężynową. Materac może być na bazie pianki czyli bez sprężyn, może być na bazie lateksu czyli nadal bez sprężyn a jednak odznaczający się wysoką trwałością i komfortem użytkowania a także może być na rdzeniu sprężynowym.

  Written on piątek, 24 marzec 2023 14:02
 • Zalety elektrycznych samochodów
  Zalety elektrycznych samochodów

  Samochody elektryczne stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich liczne zalety w porównaniu z samochodami tradycyjnymi. Są czystszą formą transportu, mają niższe koszty eksploatacji i mają mniej ruchomych części, co ułatwia ich konserwację. Samochody elektryczne są również bez emisyjne, dzięki czemu pomagają zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza i przeciwdziałać zmianom klimatycznym. Ponadto pojazdy elektryczne mogą być zasilane odnawialnymi źródłami energii, takimi jak energia słoneczna i wiatrowa, co dodatkowo zwiększa ich korzyści dla środowiska. Stare auta należy oddać na złom, lub skup aut Gdańsk.

  Written on czwartek, 23 marzec 2023 13:48