czwartek, 11 kwiecień 2024 15:25

Tajemniczy wybuch bankomatu w Krakowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wybuch bankomatu w Krakowie Wybuch bankomatu w Krakowie fot: pixabay

Nocą 10 kwietnia na jednym z krakowskich osiedli doszło do gwałtownego wybuchu bankomatu, który wstrząsnął okolicą i wzbudził duże zaniepokojenie wśród mieszkańców. Świadkowie opisują potężne huki, które słyszeli w godzinach nocnych, zrywając ich z nocnego spokoju. Bankomat, znajdujący się przy ulicy Na Kozłówce w dzielnicy Bieżanów-Prokocim na południu miasta, został poważnie uszkodzony, a siła eksplozji spowodowała również zniszczenia elewacji sąsiedniego budynku oraz pobliskich pojazdów.

 

Według relacji świadków, do eksplozji doszło w nocy, kiedy to słychać było dwa potężne wybuchy. Bankomat znajdujący się przy ulicy Na Kozłówce w dzielnicy Bieżanów-Prokocim na południu miasta doznał poważnych uszkodzeń. Elewacja pobliskiego budynku oraz kilka zaparkowanych aut również ucierpiały w wyniku siły eksplozji.

Intensywne śledztwo

Policja podjęła natychmiastowe działania, a świadkowie zdarzenia wskazali, że sprawca lub sprawcy prawdopodobnie uciekli w kierunku ulicy Facimiech. Trwają intensywne czynności mające na celu ustalenie odpowiedzialnych za ten incydent oraz ich zatrzymanie. Pomimo relacji o słyszanych wybuchach, służby nadal dokładnie wyjaśniają okoliczności eksplozji bankomatu oraz szukają wszelkich śladów w celu zidentyfikowania sprawców.

Policja w Krakowie prowadzi intensywne dochodzenie w sprawie eksplozji bankomatu, mając nadzieję na szybkie ustalenie sprawców i wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Mimo że pieniądze nie zostały skradzione, incydent ten wzbudził duże zaniepokojenie wśród mieszkańców. Nadal pozostaje wiele pytań dotyczących motywacji i celów sprawców, dlatego też służby ścigania dokładnie analizują wszystkie dostępne ślady oraz relacje świadków. Oczekuje się, że w najbliższym czasie zostaną podjęte dalsze kroki mające na celu wyjaśnienie tej tajemniczej eksplozji bankomatu w Krakowie.

źródło: interia.pl