czwartek, 20 czerwiec 2024 18:39

Tragiczne odkrycie na osiedlu Olsza w Krakowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tragiczne odkrycie na osiedlu Olsza w Krakowie Tragiczne odkrycie na osiedlu Olsza w Krakowie Zdjęcie redakcyjne

W czwartek rano na krakowskim osiedlu Olsza znaleziono ciała dwóch osób. Sąsiad natknął się na zwłoki kobiety i mężczyzny na klatce schodowej jednego z budynków. Policja zatrzymała podejrzanego o dokonanie zbrodni 38-letniego mężczyznę.

Czego się dowiesz:

  • Jakie okoliczności towarzyszyły znalezieniu ciał w Krakowie?
  • Kto został zatrzymany w związku z tą sprawą?
  • Jakie są nieoficjalne informacje dotyczące podejrzanego?

Ciała znalezione na klatce schodowej

Około 7 rano w czwartek, policja otrzymała zgłoszenie od świadka, że na krakowskiej Olszy znaleziono ciała dwóch osób w podeszłym wieku. Oficer prasowy krakowskiej policji, Piotr Spiech, przekazał Interii, że ofiary były małżeństwem. Podejrzany, 38-letni mężczyzna, został zatrzymany, jednak na razie nie wiadomo, jakie były motywy jego działania.

Zatrzymanie podejrzanego

Jak dowiedziała się reporterka Polsat News, mężczyzna był agresywny wobec mieszkańców osiedla, gdy próbowali go zatrzymać. Z nieoficjalnych informacji wynika, że podejrzany był zakrwawiony i niektórzy mieszkańcy twierdzą, że w przeszłości leczył się psychiatrycznie. Został on doprowadzony przez funkcjonariuszy na komendę policji, ale nie postawiono mu jeszcze zarzutów. Jeśli jednak zostaną postawione, grozi mu nawet dożywocie.

Dalsze działania policji

Na miejscu zdarzenia prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora. W akcję zaangażowani są policyjni technicy oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, którzy starają się ustalić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

źródło: Interia.pl